×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  چهارشنبه - ۲۹ شهریور - ۱۳۹۶  
it is true
true

حمد و سپاس خدای را عز و جل که طاعتش موجب قربت است و به شکر اندرش مزید نعمت .

 

بالاخره بعد از سالها تلاش و تشویقات تعدادی از دوستان عزیز موفق به طراحی و ایجاد سایتی برای روستای عزیزم ، میاب شدم . سایتی که بتواند شامل اطلاعات جامعی از میاب در همه زمینه ها باشد .

 

تجربه ای که در چند سال وبلاگ نویسی بدست آمده بود باعث شد تا طرح اولیه وب سایت پیاده سازی شود که البته با پیشنهادات و راهنماییهای دوستان و سروران در آینده بهتر از این هم خواهد بود .

وب سایت شخصی میاب که همانا از نام روستای میاب ) بعنوان اولین وب سایت جامع میاب)بر گرفته شده است .این وب سایت با رویکرد فرهنگی ، هنری ، اجتماعی ، در سایت ساماندهی پایگاههای اینترنتی ایران متعلق به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ( معاونت امور مطبوعات و اطلاع رسانی )‌ ثبت گردیده و تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد .

 

این وب سایت در واقع یک نشریه الکترونیکی فرهنگی ، هنری ، اجتماعی مربوط به روستای میاب است که در آن به انعکاس اخبار ،‌رویدادها ، آداب و سنن وو در کل هر مطلبی که راجع به جامعه میابی باشد ، می‌پردازد .

 

این سایت متعلق به همه میابیهای دنیاست .

 

در این راستا سعی بر این است که با کمک و همیاری همة دوستان وهمشهریان عزیز ، این سایت روز به روز پربار تر و پر محتوی تر شود .

 

برای درج مطالب ،‌ شهروندان عزیز در هر زمینه می توانند با ما تماس بگیرند و یا از قسمت ارسال خبر نسبت به درج آن اقدام کنند . تمامی مطالب ارسالی ، پس از تایید با نام نویسنده ، در سایت منتشر خواهد شد .

در آخر این وب سایت با هزینه های شخصی مدیریت وب سایت طراحی شده است و به هیچ نهاد دولتی یا خصوصی مرتبط نمی باشد.

مدیریت وب سایت :

محمد باقر فتحی ثانی فرزند مرحوم زین العابدین فتحی ثانی

شماره تماس :

۰۹۱۹۳۲۷۹۱۲۸

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی